poniedziałek, 16 lutego 2009

Trochę zaległości: Walentynki-BabieLato

Nadrabiam zaległości:
W ferworze walki z totalnymi porządkami udało mi się wpaść na chwilkę na spotkanie skrapkowe do „Babiego Lata”. Jako wejściówkę trzeba było zrobić kartkę walentynkową..toteż na szybko zaraz po śniadaniu zmajstrowałam taka oto karteluchę:

Pech chciał, że nie doczytałam zasad zrobienia owej karteluszki walentynkowej (bez serduszek i koloru czerwonego) ale najważniejsze to, że Alince która tę karteczkę otrzymała bardzo się spodobała- następnym razem muszę uważniej czytać wytyczne.

Od Alinki dostałam natomiast śliczną zgodną z wytycznymi taką to oto Walentynkę:
Spotkanie przebiegło w baaardzo miłej i twórczej atmosferze, mogłyśmy podziwiać cuda cudeńka przybyłych i podzielić się swoimi przydasiami. Więc tradycyjnie stemplowałyśmy i stemplowałyśmy.Poznałam kolejne skrapkowe mistrzynie :-) i zakupiłam sobie pierwsze w mojej karierze kwiatuszki prima..eh.. śliczniutkie, trza będzie zrobić trochę oszczędności i zakupić sobie do kolekcji przydasiowej. Następne spotkanie w marcu – już nie mogę się doczekać. Oto kilka zdjęć ze spotkania
(Na ostatnim Mamuta-Ja-Bewix):
No a oto kartelucha z pierwszym papierowym kwiatuchem zrobiona na urodziny koleżanki. W karteczce też wykorzystałam cudowne zawijaskowe stempelki od Karoli..eh.. taki stempelek, a tyle radości.

3 komentarze:

 1. No właśniechciałam powiedzieć, że kojarzę ten stempelek ;) śliczne karteluchy potworzyłaś. Czekam na wykorzystanie tych nowych stempli ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Laski Stonkowe w fioletach. Zazdraszczam spotkań

  OdpowiedzUsuń
 3. zmacałam osobiście karteczkę ;-)
  czadowa

  p.s. poproszę adres na atc.natalia@gmail.com

  chyba, że prezencik dostaniesz na spotkaniu w babim w marcu jak wolisz

  OdpowiedzUsuń